aparate foto profesionale

sâmbătă, 5 noiembrie 2011

ACS Recaş - CF Bihorul Beiuş 5-0. Înfrângere dureroasă pentru beiuşeni

CF Bihorul Beiuş, ocupanta locului întâi etapa trecută, a fost spulberată de ACS Recaş cu scorul de 5-0, în cadrul etapi a 12-a a Ligii a 3-a seria a5-a. VEZI CLASAMENT

Pentru gazde au marcat Szekely în minutele 13' şi  20', Steop în minutul 59', Trandu în minutul 80', respectiv Andronic în minutul 87'. Meciul s-a desfăşurat pe stadionul Atletic din Recaş fiind condus la centru de Popa Sergiu din Aiud.

CF Bihorul Beiuş ocupă în acest moment poziţia secundă, la egalitate cu ocupanta primului loc ACS Recaş. VEZI ŞI CELELALTE REZULTATE DIN ETAPA A12-A

Următorul meci al beiuşenilor va avea loc vineri 11 noiembrie 2011, începând cu ora 14:00, pe teren propriu, împotriva CS FC Timişoara SA II , ocupanta locului 6 în clasament.