aparate foto profesionale

miercuri, 21 martie 2012

CF Bihorul Beiuş, înfrângere cu CS Vladimirescu 2003. Urmează meciul cu CS CFR Simeria

CF Bihorul Beiuş a pierdut primul meci din acest RETUR de campionat, în cadrul etapei a 16-a a Ligii a III-a seria a 5-a, disputat pe teren propriu împotriva CS Vladimirescu 2003, cu scorul de 2-0.

Golurile care au adus victoria oaspeţilor au fost marcate de C. Rus în minutul 30' şi  Cl. Sighete în minutul 80', potrivit liga2.ro

CF Bihorul Beiuş, după această înfrângere, a căzut pe 3 în clasamentul general, în timp ce CS Vladimirescu 2003 este pe locul al 13-lea -VEZI CLASAMENTUL GENERAL DETALIAT

Beiuşenii vor juca din nou, vineri 23 martie 2012, în cadrul etapei a 17-a, împotriva CS CFR Simeria, ocupanta locului 2.  Meciul va începe la ora 15ºº pe stadionul Marmosim din Simeria.