aparate foto profesionale

sâmbătă, 31 martie 2012

CF Bihorul Beiuş, victorie zdrobitoare împotriva Gloria Reşiţa. Scor final 9-0

CF Bihorul Beiuş a evoluat vineri, 30 martie 2012, în cea de-a 18-a etapa a Ligii a III-a, seria a V-a, unde a întâlnit echipa CS Gloria Reşiţa. Tabela de marcaj arăta la final un zdrobitor 9-0 pentru beiuşeni.

Golurile care au adus această victorie zdrobitoare au fost marcate de Paina în minutul 17', Stănucă în minutul 29' (autogol), Ţârlea în minutul 43', Lupaşcu în minutele 43', 48' şi 83'), Bode în minutul 74' şi Şerb în minutul 81', potrivit liga2.ro
Observatorul meciului a fost Cura Dorel din Arad.

După această victorie, CF Bihorul Beiuş ocupă poziţia a 4-a, în clasament, la egalitate de puncte cu ocupantele 2 şi 3 - VEZI CLASAMENTUL DETALIAT

Beiuşenii vor juca următorul meci, în deplasare, marţi 3 aprilie 2012, împotriva CS National Sebiş.